O nas

Co warto

o nas wiedzieć?

Po pierwsze…

Działamy zdalnie – dzięki temu możemy obsługiwać Cię z każdego miejsca na świecie. Wirtualne biuro pozwala nam maksymalnie wykorzystać czas i energię w pracy. Nie mamy nic przeciwko spotkaniom na żywo – właśnie na nich omówimy z Tobą szczegóły współpracy. 

Po drugie…

Nie pakietujemy naszych usług – oferta, którą od nas otrzymujesz jest całkowicie sprofilowana pod Twoją działalność. Podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji zadamy Ci pytania, które pozwolą nam dopasować rodzaj usług do Twoich potrzeb i możliwości. 

Po trzecie…

Podczas współpracy spodziewaj się samych konstruktywnych pytań. Chcemy poznać Twój biznes i przysłowiowo “wejść w Twoje buty”. Zrozumienie wartości, które prezentuje Twoja firma jest dla nas podstawą do budowania skutecznej strategii marketingowej. 

Po czwarte…

Obsługujemy Cię tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – terminowo, skrupulatnie i z pomysłem. Potrafimy działać samodzielnie, ale przecież… to my pracujemy dla Ciebie! Dlatego masz wgląd w każdy etap naszej pracy, informujemy Cię o planowanych działaniach oraz przesyłamy cykliczne raporty.

agencja reklamowa kreacje lubelskie

Angelika Gaj-Kabała

A więc...

Zaczynamy?

Poznaj nasze

Portfolio